Programsız fotoğraf arka planı silme

FOTOĞRAF ARKA PLANI SİLME

arka plan silmeFotoğraf arka planı silme

Fotoğraf arka planı silme sadece 5 saniyenizi alacak çok kolay ve hızlı bir yolu var desem hiç photoshop ve benzeri programları kullanmak zorunda olmadığınızı söylesem eminim bu bir çoğunuzun hoşuna giderdi.

pek çok insanın fotoğraf arka planını silme işleminini photoshop ve benzeri programlar olmadan silemeyeceğini düşünüyor ama bu doğru değil internetin bu uçsuz bucaksız deryasında bunda bir çözüm bulunmuş. programsız fotoğraf arka planı silme

Fotoğraf arka planı silme sandığınızdan daha kolay

Bunun için yapmanız gereken ilk adım  remove.bg adlı siteye gitmeniz. site açıldıktan sonra yeşil bir buton göreceksiniz. Üzerinde select a photo yazıyor oraya tıklıyoruz. Arka planını silmek istediğiniz fotoğrafı seçiyorsunuz bir kaç saniye içinde arka planı silinmiş fotoğrafınız hazır. Fotoğrafın altında yeşil download yazısına tıkladığınız an arka planı silinmiş fotoğrafınızı programsız olarak bilgisayarınıza indirmiş oluyorsunuz.

Fotoğraf arka planını kaldırma işlemi için pek çok site ve yöntem önerileri göreceksiniz ama en hızlı ve zahmetsiz olanı bu yöntem olduğunu sizde denediğiniz zaman görmüş olacaksınız. Arka planını kaldırdığınız fotoğrafları canva ve benzeri online tasarım programlarında kullanabilir istediğiniz başka bir arka planı bu fotoğraflarınızda kullanabilirsiniz.

Basit hızlı ve güvenli olan  bu yönetim ile fotoğraflarınızın arka planını  işlemlerinde pek çoğunuzun severek kullanacağınıza eminim.

 

Programsız fotoğraf arka planı silme

Diğer yazılarımı okumak için lütfen buraya tıklayınız.

× Nasıl Yardımcı Olabilirim?